خدمات سئو (بهینه سازی وب سایت)

حکایت اولین یافته ها در گوگل، حکایت مغازه هاست در راستۀ اصلی بازار و تعداد ویزیتور های این سایت ها حکمِ سیل مشتریان این مغازه ها را دارند. مشتریان طعم این اتفاق را چشیده اند... شما هم می توانید خدماتتان را در بهترین سرقفلی دنیای مجازی عرضه کنید در حالی که یک هزارم قیمت چنین سرقفلی ای را راستۀ بازار نمی پردازید!
باید بپذیریم کاربران رو به رشدِ اینترنت در ازدحام وب سایت ها، چاره ای جز جستجو و اعتماد به اولین یافته های موتورهای جستجو ندارند. ما به شما کمک خواهیم کرد در کمترین زمان ممکن رتبۀ سایتتان را در موتورهای جستجو افزایش دهید. به این ترتیب شما در سایتتان مشتریانی با ارزش دارید که از یک سو به میل خود در سایت شما هستند و از سوی دیگر  به عنوان اولین یافته ها به خدمات شما اطمینان کرده اند.

سئو ( seo – search engine optimize ) شدن یک وب سایت به عوامل بسیاری  مرتبط است مانند : طراحی و کدنویسی استاندار، میزان بازید، مدت فعالیت سایت، میزان لینک های سایت های دیگر به وب سایت، و صدها عامل دیگر که امروزه این فن را به یک علم و شغل جدید در عرصۀ تبلیغات و بازاریابی بدل کرده است. ما با مطالعۀ روزانه و تخصصی در این ضمینه و تجربۀ افزایش رتبۀ چندین سایت، نتایج خوبی در این ضمینه کسب کرده ایم که رضایت مشتریانمان حاکی از همین امر است.

 

 

 

 

از کجا شروع کنیم؟

فاز اول : عوامل پایه ای سئو

برای دستیابی سریعتر به جایگاه های اولیۀ موتورهای جستجوگر با کلید واژه های درخواستیِ شما، رعایت اصول اولیۀ بهینه سازی وب سایت بسیار حائذ اهمیت است. در فاز اول ساختار کلی طراحی صفحات، ساختار کد نویسی، تگ ها و متا تگ ها بررسی خواهند شد و با نصب کامپوننت های مورد نیاز و ارائۀ راهکارهای مناسب و انجام تغییرات لازم، بستر مناسبی جهت افزایش رتبه در جستجوگر گوگل محیا می شود.

 

فاز دوم : کلید واژه ها

بعد از آماده شدن بستر سایت در فاز اول، کلید واژه ها و سایت های رقیبِ شما بررسی خواهند شد و با مشاوره با شما تعدادی از کلید واژه ها برای افزایش رتبه و رسیدن به صفحۀ اول در موتور جستجوگر گوگل انتخاب می شوند. 

* فاز اول پروژه پیش نیاز فاز دوم است و انجام فاز دوم به تنهایی به هیچ وجه میسر نیست.