سوالات متداول

آیا بعد از طراحی وب سایت امکان اضافه کردن ماژول های دیگر وجود دارد ؟

پاسخ:

بله. امکان پذیر میباشد.

آیا تیم طراحی دیبا پروژه هایی که توسط شرکت های دیگر انجام شده را اصلاح می کند یا ادامه می دهد ؟

پاسخ:

خیر، در صورت امکان طراحی مجدد انجام خواهد شد.

دلایل :

 • هر شرکتی استاندارد ها و اصولی جهت طراحی، روال کار، نحوۀ کد نویسی، زبان های برنامه نویسی و ... دارد. عدم تطابق هر یک از این مسائل باعث اتلاف بسیار زیاد زمان و انرژی جهت گره گشایی و سازگاری با سیستم قبلی است.
 • ما برای پشتیبانی وب سایت باید آگاهی کافی نسبت به تمامی مراحل، اصول کار، کدها و ماژول های یک وب سایت داشته باشم. در صورتی که قسمتی از سایت توسط شرکت دیگری طراحی شده باشد ما توانایی پشتیبانی سایت را نخواهیم داشت و عدم پشتیبانی وب سایت مخالف سیاست مشتری مداری شرکت ماست.
 • اصولاً در صورت ادامۀ پروژه توسط تیم طراحی دیبا مشکلاتی نظیر، حق کپی رایت طراحی وب سایت و مشکلات رفتاری با شرکت طراح قبلی و ... پیش می آید که در نهایت منجر به اتلاف نیرو و زمان زیادی می شود.

از این رو ما در صورت توافق تنها حاضر به طراحی مجدد وب سایت هستیم ...

آیا امکان سفارش قالب وب سایت بدون سفارش طراحی وب سایت وجود دارد ؟

پاسخ:

بله، تیم طراحی دیبا خدماتی همچون طراحی PSD قالب، تبدیل PSD به قالب HTML، مشابه سازی قالب از روی نمونه های خارجی را نیز به طور مجزا انجام می دهد.

اگر در بسته های آماده از سرویس های مدیریت محتوای متن باز استفاده می کنید پس هزینۀ اولیه برای چیست ؟

پاسخ:

ما علی رقم داشتن توانایی در طراحی و پیاده سازی یک سیستم مدیریت محتوای اختصاصی معتقدیم سیستم های متن باز مانند وردپرس، جوملا و ... که روزانه هزاران نفر در دنیا در حال توسعه و بروز رسانی آنها هستند و تعداد کثیر ماژول ها و امکانات فراوان آنهاها به مراتب از سیستم طراحی شده توسط ما قوی تر خواهد بود.

از این رو ما در طراحی پکیج های آماده از هستۀ سیستم های مدیریت محتوای متن باز استفاده کرده ایم و خواهیم کرد.

 

 1. تغییر سیستم مطابق با نیاز شما :
  ما از هستۀ این سیستم ها استفاده می کنیم و بخش عمده ای از امکانات و قالب های این سیستم ها بهینه سازی و مطابق با نیاز شما برای شما طراحی خواهد شد.
   
 2. توانایی در توسعۀ این سیستم ها:
  ما متخصصان و کارشناسانی را گردهم آوردیم که بیشترین توانایی در توسعۀ این سیستم ها را دارند و توانایی توسعه و طراحی ماژول های مورد نیاز شما را برای این سیستم دارا می باشند.
   
 3. پشتیبانی و بروز رسانی:
  ما معتقدیم اتمام طراحی وب سایت آغاز تعهد ماست به مشتریانمان، سایت هایی که در نمونه کار های ما میبینید همگی در حال فعالیت هستند و به راحتی توسط مشتریان بروز می شوند. هدف ما کسب درآمد به ازای طراحی وب سایت نیست، هدف ما کسب درآمد به ازای رسیدن شما به هدفتان از طراحی وب سایت است...
   
 4. آموزش :
  بعد از اتمام طراحی وب سایت ما نحوۀ ادارۀ وب سایت را به مشتریانمان آموزش می دهیم و همگام با آنها به صورت تلفنی و حضوری تا بارگذاری محتوای وب سایت و حصول نتیجه پیش می رویم.

 

نتیجه گیری :

هزینه ای که شما برای این بسته ها می پردازید هزینه ایست که برای اطمینان خاطر از حصول نتیجۀ مورد نظرتان پرداخته اید.
ما با

 • بهینه سازی و تغیییر این سیستم ها مطابق با نیاز شما
 • استفاده از حرفه ای ترین متخصصان و کارشناسان برای اعمال تغییرات درخواستی شما
 • پشتیبانی و بروز رسانی مداوم برای افزایش کیفیت سایت شما
 • و آموزش و راهنمایی شما تا رسیدن به هدفتان

این اطمینان خاطر را بوجود آورده ایم. اطمینانی که از سطح رضایتمندی مشتریانمان، از استاندارد ها و کیفیت نمونه کارهایمان و جوایز و افتخاراتمان به خوبی پیداست ...

چرا بسته های آماده را انتخاب کنم ؟

پاسخ:

ویژگی های استفاده از بسته های آماده :
1. بسته های آماده از هسته های بسیار قدرتمندی ساخته شده اند که از نظر کارکرد، امنیت و سرعت کاملاً بهینه شده اند.

3. تمامی کارشناسان و متخصصان ما یکی از توسعه دهندگان و اساتید سیستم های مدیریت محتوا هستند و به راحتی می توانند امکانات و ماژول ها درخواستی شما را برای سیستم طراحی و پیاده سازی کنند.

4. بسته های آماده دارای ماژول های بسیار زیاد و قدرتمندی می باشند که همگی توسط تیم ما بومی سازی و بهینه شده است و روی تمامی وب سایت های طراحی شده بدون کوچکترین مشکل کار می کنند.

5. این بسته های قابلیت بروز رسانی دارند و توسعه دارند.

6. قیمت بسته های آماده به مراتب از طراحی اختصاصی وب سایت پایین تر است.

7. امکان طراحی اختصاصی قالب وب سایت برای تمامی بسته های آماده وجود دارد.

قیمت خدمات طراحی وب سایت چقدر است ؟

پاسخ:

قیمت طراحی وب سایت با توجه به نیاز های شما و پیچیدگی وب سایت متفاوت است. شما می توانید در منوی سفارش آنلاین، با انتخاب گزینه مشاوره و توضیح در مورد سایت درخواستی، از حدود قیمت سایت خود آگاه شوید.

قیمت طراحی قالب اختصاصی چقدر است ؟

پاسخ:

قیمت قالب اختصاصی از 150.000 تومان شروع می شود. قیمت دقیق طراحی قالب اختصاصی بعد از صحبت های اولیه و مشخص شدن مشخصات اولیه اعلام خواهد شد.

برای مثال این سایت و این سایت دارای قالب اختصاصی هستند ولی از نظر امکانات و قیمت با هم کاملاً متفاوتند.

ما با توجه به وجود تیم خلاق و قدرتمند و انجام ورک شاپ های مختلف دائماً در حال محک زدن توانایی ها یمان هستیم. از این لحاظ قدرت طراحی انواع پوسته ها با آخرین تکنیک های طراحی وب سایت را داریم.

پشتیبانی طلایی شامل چه خدماتی است ؟

پاسخ:

به موجب قرارداد پشتیبانی طلایی، تیم طراحی وب سایت بعد از اتمام پشتیبانی نقره ای هر تغییراتی که شما درخواست می کنید روی سایتتان اعمال می کند. این تغییرات می تواند شامل خدمات مدیریت محتوای سایت: حذف / اضافه / تغییر در مطالب، منوها، عکس ها و محتویات دیگر سایت و یا خدمات فنی سایت شامل: بک آپ از سایت، نصب / حذف / تغییر / بومی سازی ماژول های مورد نیاز وب سایت، رفع مشکلات فنی و مرتبط با کد های سایت، افزایش امنیت وب سایت باشد.

 1. به روز رسانی ماژول ها و رفع ایرادات و انجام تغییرات احتمالی سایت.
 2. اضافه کردن، کم کردن، ویرایش امکانات وب سایت.
 3. مدیریت محتوای وب سایت شامل اضافه کردن، کم کردن، ویرایش تمامی مطالب شامل، متون، عکس ها و تمام مولتی مدیای دیگر.
 4. طراحی بنر ها و اسلاید شو.
 5. به روز رسانی هستۀ سایت.
 6. افزایش امنیت و مقابله با حملات سایبری به وب سایت.

قیمت پشتیبانی طلایی چقدر است ؟

پاسخ:

قیمت پشتیبانی با توجه به حجم امکانات و گستردگی سایت، خدماتی که سایت ارائه می دهد، مدت زمان به روز رسانی، حجم و فاصله ی زمانی بین هر بروز رسانی غالباً متفاوت است. تیم طراحی دیبا با تجربه ی پشتیبانی سایت های گوناگون به سَبکی از قیمت گذاری رسیده است که کاملاً عادلانه و مشتری مدار باشد. ما با توجه به مدت زمانِ اعمال تغییر، تخصص مصرف شده و – در صورت استفاده از ماژول – هزینۀ ماژول، قیمت تغییرات را مشخص می کنیم.

کاربر به عنوان اعتبار اولیه می بایست مبلغ 3.000.000 ریال پرداخت نماید. هزینۀ تغییرات از این اعتبار کاسته خواهد شد.

قالب اختصاصی چیست، چه ویژگی هایی دارد ؟

پاسخ:

قالب اختصاصی قالبیست که فقط برای شما و مطابق با نظر و نیاز شما ( ماژول های انتخاب شدۀ شما در مرحلۀ سفارش  ) از صفر توسط تیم گرافیست ما طراحی می شود. قبل از شروع کد نویسیِ وب سایت این قالب – به صورت گرافیکی – برای شما ارسال خواهد شد تا نظرات شما روی آن اعمال شود. در نهایت بعد از رضایت کامل شما از قالب وب سایت، کد نویسی شروع خواهد شد.

در صورتی که بعد از کد نویسی وب سایت، به نظر شما قالب وب سایت نیاز به تغییر داشته باشد، تغییرات – با توجه به میزان آن - شامل هزینه خواهد شد.

طراحی وب سایت چقدر زمان می برد ؟

پاسخ:

بعد از ارسال سفارش توسط شما، این سفارش توسط کارشناسان واحد طراحی بررسی میشود و مدت زمان انجام این پروژه به شما اعلام خواهد شد.

قالب آماده چیست ؟

پاسخ:

پکیج های طراحی وب سایت به صورت پیش فرض دارای یک قالب آمادۀ رایگان می باشد. رابط کاربری این قالب بسیار گیرا و کاربر پسند است و با استفاده از آخرین استاندارد ها و فریم ورک های طراحی و کد نویسی ساخته شده است. در صورت استفاده از قالب آماده شما قادر تغییر رنگ و ساختار کلی آن نیستید.

این قالب فقط روی پکیج ها عرضه خواهد شد.

تفاوت پکیج ها و طراحی اختصاصی وب سایت چیست ؟

پاسخ:

بسته های آماده دارای امکانات و ماژول های پیش فرض می باشند – البته شما می توانید ماژول هایی به آن ها اضافه نمایید – ولی در طراحی اختصاصی، وب سایت از ابتدا مطابق با نیاز شما طراحی می شود.

در صورتی که وب سایت پیچیدهای دارید که در قالب بسته های آمادۀ ما قرار نمی گیرد سفارش طراحی وب سایت اختصاصی دهید.